Број на оглас: 3235823
Објавен на: 18.05.2019, 20:57
1 / 7

ALFA 147 1.9 JTD

1.550 € Цената не е фиксна
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


alfa romeo 147 1.9JTD
bord kompjuter
tempomat
fabricko radio
servo
kozeni sedista
aluminiumski bandasi
centralno so dalecinsko
ESP
ABS
elektrika na site prozori
elektrika na retrovizori
halogenki
nov akumulator
novi 4 zimski gumi M+s
registrirana cele godina
dva kluca
Klima dvozonska super ladi