Број на оглас: 3235815
Објавен на: 14.02.2020, 11:37
1 / 7

LIFAN 250

1.380 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
ATV
Вид:
ATV/со четири тркала
Година:
2008
Модел:
Lifan

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Cetiricikl ATV Lifan 250..moze da se vozi so ,B,...ima 5 brzini + rikvers.zvonete na ovaj br..075 718 009.