Број на оглас: 3235637
Објавен на: 09.07.2020, 15:20
1 / 5

Biljard na kegli

300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava biljjard na kegli(drvca) dosta zacuvno
moze da se vidi vo sekoe vreme