Број на оглас: 3235622
Објавен на: 19.04.2019, 13:00
1 / 11

seat cordoba 1.9tdi

2.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
viktor
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlcna sostojba rekistrirana
klimatronik
el stakla
el retrovizori
radio cd
servo
abs
airbek