Број на оглас: 3235171
Објавен на: 30.06.2020, 21:56
1 / 3

RAFTOVI PO HASSAP

75 € Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT RAFTOVI OD ZATVOREN MARKET 24 METRA ODLICNI MALKU KORISTENI
CENA 75 EURO METRO
INFO
070256811
070256811