Број на оглас: 3235154
Објавен на: 30.06.2020, 22:17
1 / 1

Dolni Balvan zemjiste

3 €
Квадратура:
27750 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva vo neposredna blizina na s. Dolni Balvan,na pat, pred magacinite na Bargala, KP 19/3, pogodno za plac za kamioni i slicno.