Број на оглас: 3234732
Објавен на: 19.04.2019, 08:05
1 / 4

Wi-Fi панорамска IP камера - 360 степени 960p

1.600 МКД
www.GLab.mk
Станете Премиум член

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Wi-Fi панорамска камера со 360 степени агол на снимање, 960p HD резолуција. Лесно се поврзува со апликација на вашиот смартфон преку Wi-Fi конекција и можете да ја гледате во било кое време од било кое место. Има слот за мемориска картичка за зачувување на снимките. Цена 1600ден. + достава до врата низ цела македонија ( 130 ден. )
КОНТАКТ: 077/866-336
www.GLab.mk