Број на оглас: 3234727
Објавен на: 23.06.2019, 20:36
1 / 2

NOV originalen ekran za Samsung S4

3.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
S4
Боја:
White
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи
www.GLab.mk
Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Originalen neupotreben ekran za Samsung S4. Cena 3000den. so gratis montaza.
KONTAKT: 077/866-336
www.GLab.mk