Број на оглас: 3234724
Објавен на: 16.04.2019, 08:22
1 / 5

Водоотпорна Bluetooth слушалка за на кацига

2.000 МКД
Марка:
Apple
Модел:
iPhone
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи
www.GLab.mk
Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се монтира лесно во неколку чекори и имате комплетна контрола над вашиот мотор додека разговарате на телефон или слушате музика. Има вградена батерија која што издржува и до 12 часа разговор. Микрофон со сунгер овозможува HD звук без никаков шум предизвикан од ветер и може да се прилагоди во било која положба. Цена 2000ден. + трошоци за испорака.
КОНТАКТ: 077/866-336
www.GLab.mk