Број на оглас: 3234717
Објавен на: 18.04.2019, 08:22
1 / 5

Huawei P8 LITE kako NOV dual sim FULL Paket

4.300 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P8 Lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e bukvalno BEZ GREPKA, perfektno zacuvan i kompletno ispraven. Dual sim, raboti na site mrezi. Sleduva so kutija, polnac i usb. Cena 4300den.