Број на оглас: 3234078
Објавен на: 16.04.2019, 09:03
1 / 8

Renault Megane 1.9dci 131ks DPF.2007 Panorama

2.900 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault Megane 1.9dci 131ks DPF 12/2007 nov uvoz od SWISS..so plateni davacki do reg..GRANDTOUR
Voziloto poseduva servisna kniska so realni km...bez sminkanje vo odlicna sostojba
Dvozonska klimatronik
Komandi na volan
Panorama krov staklo
START STOP
ABS+EPC
Elektricni stakla x4
Servo volan na podesuvanje
Mozi zamena so doplata