Број на оглас: 3233984
Објавен на: 14.05.2019, 22:47
1 / 12

**** HITNO **** jeep

35.500 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
19 kw / 26 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava jeep kupen vo mk i odrzavan vo mk vo ovlasten servis na jeep vo perfektna sostojba so ful oprem mozna e zamena za ponovo vozili so vasa i moja doplata