Број на оглас: 3233173
Објавен на: 27.07.2019, 11:55
1 / 3

NEO TV-1477tx - Televizor

1.200 МКД Цената е фиксна
Марка:
NEO
Производ:
CRT - Класични
Големина:
38 cm (15 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Продавам ТВ Нео, класичен во боја 14 инчи со далинско потполно исправен без никаква мана! Со приклучок за скарт кабел и антена. Се друго што ве интересира слободно контактирајте на мобилен/меил/порака.