Број на оглас: 3232973
Објавен на: 18.04.2019, 08:23
1 / 1

UV folii za site zaobleni Samsung telefoni

800 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Edge
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи
www.GLab.mk
Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Најновите заоблени фолии кои се лепат со UV лепак за максимална заштита на вашиот Samsung телефон. Цврстиот лепак кои што се суши под специјална UV светлина не дозволува да се одлепи фолијата или да се појават меури. Достапни веднаш. Цена 800ден.

www.GLab.mk
077/866-336