Број на оглас: 3232857
Објавен на: 24.02.2020, 22:20

СЕ ПРОДАВА стан на ул.„Партизанска“

420 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
1 m²
Греење:
Друго
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Партизанска

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава реновиран 4-ри собен стан (над 100 м2). Располага со три спални соби, две купатила, сопствено парно греење (+ подно греење), климатизиран, алуминиумска дограма......Цената се движи од 425-450 евра/м2 - во зависност од договорот (празен или со опрема).