Број на оглас: 3232821
Објавен на: 12.07.2019, 03:23
1 / 6

Allen & Heath PA20 (20kanala)

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Pasivna mikseta Allen&Heath PA20
20 kanala
Sekoe kopce e vo funkcija, zacuvana vo super sostojba, so kufer.
Moze i zamena, javete se za info.
078382190
070571946