Број на оглас: 3232672
Објавен на: 22.05.2019, 08:34
1 / 12

Opel astra 20dti 99god kako nova so ful oprema

1.850 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg so zelen karton servisirana