Број на оглас: 3232571
Објавен на: 23.06.2019, 20:16
1 / 5

Renault koleos 4x4 2.0DCI 2009god

5.250 € 5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Koleos
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault koleos 4x4 2.0dci 2009god.eu 4 moze da se carini na mk tabli.
Mnogu stegnat dzip so perfekten motor na lance,podvozje sistem 4x4 na nisan so moznost za vklucuvanje samo pedni,kombinirano ili lock.poseduva mnogu oprema:senzori za dozd,parking senzor,tempomat,dvozonska klima,bezklucovo palenje I dr.celosno servisiran so filtri I ulje pred 1000 km.4 letni,4 zimski gumi.registriran do 25.05.2020god.
Tel,:077/677-072