Број на оглас: 3232321
Објавен на: 26.03.2020, 22:33
1 / 9

SKUTER NA DELOVI!!!

15 € Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2010
Модел:
Tumorar 150
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


sekoe delce so vi treba go imam za ovoj skuter
Za podetalni informacii:071/347-591