Број на оглас: 3232312
Објавен на: 17.05.2019, 16:57
1 / 10

Vw golf 2.O tdi 2OO5 god,full..moze zamena,auto plac cile

4.359 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
7 kw / 10 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf 2.O tdi
God 2OO4-5
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Tempomat
6brzini
Servisiran komplet
Registriran
Plus zelen karton
Dobri gumi
Kollata je mnogu sacuvan
Moze zamena
auto plac cile j&n