Број на оглас: 3231819
Објавен на: 19.04.2019, 11:52
1 / 7

mitsubishi pajer

18 € Цената не е фиксна
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Pajero
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
147 kw / 200 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


mitsubishi pajero 3.2 did