Број на оглас: 3231536
Објавен на: 20.05.2019, 15:33
1 / 10

Се продава Opel Astra 1.7 GTC SPORT 2008г.

5.200 € Цената е фиксна 5.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам зачувана ОПЕЛ АСТРА ГТЦ СПОРТ 2008(прва регистрација 2009).
Колата е со 150,000 реални километри.Од опрема има климатроник, борд компјутер,темпомат,абс,есп,електрика на прозори и ретровизори,паркинг сензори со камера, xenon светла и маглинки и има кожен ентериер.Возилото е одржувано и сервисирано редовно.Има 17" алуминиумски бандажи со нови летни гуми. Регистрирана е до 09 месец со зелен картон.
За повеќе инфо на тел: 075/515-615 ДРАГАН