Број на оглас: 3231433
Објавен на: 19.04.2019, 14:55
1 / 4

SAMSUNG A3 2015

55 €
Марка:
Samsung
Модел:
A3
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
1,5 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung A3 2015 Full pack. So malce puknat ekran moze da se zabelezi na slikata ali ne preci voopsto pri koristenje, drugo se ispravno. Moze da se prati i po kargo.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a3-6762.php