Број на оглас: 3231431
Објавен на: 24.06.2019, 10:50
1 / 5

Renault 4 GTL

1 € Цената не е фиксна 1.199 €
Марка:
Renault
Модел:
R 4
Година:
1990
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
25 kw / 34 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvano, i kondiciono spremno za sekakov teren, pali vozi!
Nema nikakvi defekti,
nema nikakvi problemi,
prva boja,
registrirano do 11.2019,
rezerven komplet zimski gumi so bandasi

UNIKAT ZA VISTINSKI LJUBITELI

077726496 075607872