Број на оглас: 3231171
Објавен на: 29.05.2020, 09:51
1 / 7

KUKA VO VIZBEGOVO

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
90 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
850 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
1999
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 2 Паркинг места
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Vizbegovo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka vo Vizbegovo do skoloto 90m2 so plac 850m2.telefon za kontakt 075827880