Број на оглас: 3230945
Објавен на: 19.04.2019, 10:25
1 / 12

Golf 5 comfort line

4.600 € Цената не е фиксна 4.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Od oprema ima klimatronik ,parking senzori,samozatemnuvacki retrevizori,novi gumi ,sistemi za stabilizacija i mn drugo Voziloto e ispravno i mn socuvano vredi da se vidi plateno do registracija pominato 180000 km realni so vasa proverka kade sakate