Број на оглас: 3230874
Објавен на: 16.04.2019, 09:05
1 / 8

Golf 4 1.4 16v kako nov

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 4 1.4 16v kako nov redovno servisiran, garaziran, odrzuvan.. Barajte na 070 345110