Број на оглас: 3230802
Објавен на: 27.03.2020, 01:07
1 / 1

Ekran displej 8.9 led

600 МКД Цената е фиксна 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


LP089WS1(TL)(A2)
Size: 8.9" WideScreen info
Resolution: WSVGA (1024x600) info
Surface Type: Matte info
Video Connector: LED 40 pin LCD

Stefan dracevo