Број на оглас: 3230759
Објавен на: 10.08.2020, 07:44
1 / 6

Куќа со одлична локација

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
341 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
341 m²
Тип на домот:
Дуплекс - Лепена куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Јордан Пиперката 31 - Кичево (Населба Девејана)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локација. Куќата има 341м2 по имотен лист, широк двор и место за доградба. Располага со два спрата и подрум.
Локација- населба „Девејана“ ул. Јордан Пиперка“ бр. 31 - Kичево (под магистралниот пат Скопје - Охрид)