Број на оглас: 3230750
Објавен на: 13.07.2020, 20:27
1 / 11

PASSAT 1.9TDI 105KS FUL OPREMA PASAT

5.346 € 5.347 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Passat 1.9tdi 105ks
Proz 2005god 11mesec
Nov zamaec potisna lamela
Nov akumulator
Klima abs air bag
Servo volan so podesuvanje
El prozori el.retrovizori so greaci
Dva kluca
Centralna brava so dalecinsko
Ne udarano ne skinato enterier
Mnogu zacuvano i odrzavano vozilo
Plateno se do registracija
078-324-075 070-324-179