Број на оглас: 3230593
Објавен на: 20.05.2019, 17:45
1 / 7

Fiat Palio 1.7

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Palio
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cena po dogovor.
kontakt tel. 070/353-823