Број на оглас: 3228875
Објавен на: 16.04.2019, 08:19
1 / 11

Peugeot 206cc kabrio 1.6 benzin

2.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava peugeot 206cc kabrio 1.6 benzin,2001god.Napraven komplet servis.Reg do 07-2019god.Bez zamenii.

Kontakt: 077 662 636 Marina