Број на оглас: 3228412
Објавен на: 15.04.2019, 20:49
1 / 3

IPHONE XS GOLD !

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Apple
Модел:
IPHONE XS GOLD
Боја:
Gold
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
повеќе од 8 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


TELEFONOT E MALKU KORISTEN BEZ NIKAKVI MANI