Број на оглас: 3228388
Објавен на: 24.06.2019, 09:07
1 / 11

FIAT STILO 1.9 JTD 59kw FULL OPREMA EKSTRA

1 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KLIMATRONIC
BOARD KOMPJUTER
ESP
AIRBAG 6
EL.NA FAROFI
EL. NA RETROVIZORI
EL. NA STAKLA
SENZORI NA BRISACI
SENZORI ZA RIKVERC FABRICKI
LADNACE VO KASETA
NAPRAVEN GOLEM SERVIS SO GARANCIJA
ODLICNI GUMI
DVA KLUCA DALECINSKI
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
VO ODLICNA SOSTOJBA
REGITRIRANO 11..11..2019