Број на оглас: 3228091
Објавен на: 05.03.2020, 12:57
1 / 5

Novi tendi 3m X 3m

7.990 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Чадори за сонцео

Вид на оглас: Се продава


Novi tendi so vodootporno platno
Dimenzija 3 x 3 metra
Cena 7990 den
Prakame po kargo