Број на оглас: 3227785
Објавен на: 16.06.2019, 13:00
1 / 11

wv turan 2.0tdi

4.300 € Цената не е фиксна 4.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
viktor
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TOURAN SO 2.0 TDI MOTOR , 6 BRZINSKI MENUVAC , 5 SEDISTA FULL OPREMA :
- REGISTRIRANA
- KLIMATRONIK
- 10 AIRBAG
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- ALUMINIUMSKI BANDAZI SO NOVI GUMI
- DVD RADIO
-SHIBER
-KOMANDI NA VOLAN