Број на оглас: 3227416
Објавен на: 17.06.2019, 11:00
1 / 11

Toyota Corolla Verso

4.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Toyota
Модел:
Corolla Verso
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Toyota corolla verso vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva:
- klimatronik ( odlicno funkcionira)
-servo
- Abs/Esp
- Bord kompjuter
- dva originalni kluca so dalecinsko
- aluminiumski bandasi so 4 novi letni gumi
- Elektricno podesuvanje na prozori i retrovizori
- original cd radio....
Voziloto e redovno odrzuvano, garazirano i servisirano go poseduva najizdrzliviot motor na toyota 2.0 D4D 66Kw so prosecna potrosuvacka od 4L/100km.
Enterierot, Sasijata, Podvozjeto, na voziloto se kako na vozilo od salon!
Voziloto moze da se vide proba i proveri kade vie ke posakate.