Број на оглас: 3226997
Објавен на: 02.03.2021, 11:13
1 / 4

Гаража, настрешница, објект Валандово

14.900 € Цената не е фиксна
Квадратура:
3700 m²

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАM 100 м2 зидан, легализиран објект за примарна обработка на земјоделски производи, настрешница, гаража, викендичка во м.в. Чештово Валандово - можност за струја, вода.