Број на оглас: 3226884
Објавен на: 04.06.2019, 10:51
1 / 3

iPhone 7 128 gb

280 € Цената е фиксна
Марка:
Apple
Модел:
iPhone 7 128 gb
Боја:
Silver
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


iPhone 7 128 gb neverlock 👍🏻