Број на оглас: 3226448
Објавен на: 13.06.2019, 10:58
1 / 6

Vw golf 3 1.8i GT

800 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava golf 3 1.8i benzin GT sasija,bbs bandasi,novi gumi reg cela god moze i zamena nudete info na tel.071-220-623