Број на оглас: 3226158
Објавен на: 15.04.2019, 21:09
1 / 6

17ki MADE IN ITALY 5x112 felni so gumi

170 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Felnite se orginal balansirani se i ne se krivi. Sava gumi 225/45/17 letni
Moze zamena za 15ki ili 16ki
Cena 170 evra