Број на оглас: 3225545
Објавен на: 16.04.2019, 06:47
1 / 7

Prodavam Daewoo Matiz

1.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Daewoo
Модел:
Matiz
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Matiz e vo odlicna sostojba, registriran i od oprema poseduva: klima, centralnoto, elektrika na stikla, servo, cd radioto, ima novi gumi nova potisna i lamela i e celicno restarviran od mene
Za poveke informaci na 075/822-057 Trajce