Број на оглас: 3225481
Објавен на: 16.04.2019, 06:47
1 / 10

Prodavam Peugeot 307 2002godina full oprema

1.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Peugeot 307 benzinec 2002 godina vo odlicna sostojba odlicno socuvano ne registrirano od oprema poseduva: centralnoto so dalecinsko, elektrica na site staklata, elektrica i greaci na retrovizori, klimatronik koj raboti perfektno gree i klima ladi odlicno, novi gumi so 16ka aluminiumski bandazi, led svetna i dr. Napraven e servis pred 1500km
Za poveke informaci na 075/822-057 Trajche