Број на оглас: 3225456
Објавен на: 12.09.2019, 00:04
1 / 7

Holandski poloven so 3 brzini

50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam holandski velosiped so 3 brzini vo osovinata. Ima novi gumi I novi racki gumeni, spremen e za sezonata. 26 ka trkala