Број на оглас: 3224967
Објавен на: 18.05.2019, 11:23
1 / 12

BMW 118 D FACELIFT 2008 GOD

5.000 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


BMW 118 D FACELIFT 2008 GOD
so nov zamaec korpa lamela znaci cel set kompletno nov so LuK
2 klucav start stop
uvezeno od francija plateni se site davacki do registracija
voziloto e vo odlicna sostojba i bez defeci
Mozna zamena za pomalo vozilo
so vasa doplata so realni ponudi