Број на оглас: 3224594
Објавен на: 08.08.2019, 16:15
1 / 6

Toyota Hilux

4.449 €
Марка:
Toyota
Модел:
Hilux
Година:
1992
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba.. pali vozi!
Mozno e zamena za pomal dzip Suzuki..
Informaci:
>>>>070776888<<<<
>>>>070776888<<<<