Број на оглас: 3224491
Објавен на: 14.08.2019, 12:54
1 / 12

Mercedes C 220 CDI -08 Sega Uvezen plateni davacki

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
126 kw / 171 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes C 220 CDI God:2008
So ful oprema sacuvan do max
Servisiran so servisn kniska
Sega uvezen plateni davacki do reg
Vredi da se vidi
Moze zamena
Tel: 071-553-111