Број на оглас: 3224466
Објавен на: 13.07.2020, 20:57

НИВА НА ПРОДАЖБА

1 €
Квадратура:
2107 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во атарот на с.Младо Нагоричане, место викано Црно Поле. Цена по договор со купувачот. Подетални информации на телефон 070/381-221 и 070/334-327.