Број на оглас: 3224463
Објавен на: 13.07.2020, 20:57

ЗЕМЈИШТЕ НА ПРОДАЖБА

1 €
Квадратура:
2691 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјиште во атарот на с.Младо Нагоричане, во близина на Зебрњак, до асфалтен пат, на оддалеченост од Куманово околу 7 км. Цена по договор со купувачот. Подетални информации на телефон 070/381-221 и 070/334-327.