Број на оглас: 3224333
Објавен на: 17.05.2019, 16:39
1 / 10

Mercedes-benz E280 CDI AVANGARD 2005god.

4.900 € Цената не е фиксна 5.200 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vodlicna sostojba
So plateni davacki
Carina tif homologacija
So full oprema
Kozen salon
Klimatronik
Bord kompjuter
Abs
Esr
10x airbeg
Eletronika full na 4 stakla
------------- na retrovizori
.............. na sedista
Grejaci na sedista
SENZORI ZA PARKING
SERVO
Centralno
2 kluca
Zatemneti stakla fabricki
Realni kilometri so garancija

Bez zameni

Info na mob.078 878 278